Dziś mamy 12 kwietnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:
21 października 2018
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Brąz Walczaka

fot. pow.

fot. pow.

Zapaśnik Marcin Walczak (KS Victoria Osielsko) zdobył brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

W dniach 19-20 października w Chełmie, woj. Lubelskie rozegrano Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Zapasach w stylu wolnym. W kategorii wagowej do 57 kg startował jedyny zawodnik Victorii Osielsko Marcin Walczak, który ostatecznie wywalczył brązowy krążek.

W pierwszym pojedynku Marcin zmierzył się z zawodnikiem z Namysłowa, ulegając 10:0. Z wolnym losem przeszedł do kolejnej rundy. W trzeciej rundzie spotkał się z przeciwnikiem z Teresi na, po niespełna 20 sekundach, zawodnik z Osielska położył swojego przeciwnika na łopatki i tym samym awansował do walki o brązowy medal. W walce o najniższy stopień podium na przeciwko Marcina stanął zawodnik z Krotoszyna. Po bardzo wyrównanej, dwurundowej walce lepszy ostatecznie okazał się Walczak, wygrywając swój pojedynek na punkty 6:5.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)