Święto sportu w Osielsku. Uhonorowano sportowców i trenerów
fot. Powiat Bydgoski
Sport to emocje, pasja i codzienna praca, która często dzieje się poza światłami #reflektorów, na treningach, boiskach i salach sportowych.
W Powiecie Bydgoskim nie brakuje utalentowanych zawodników i trenerów, którzy każdego dnia swoją pracą, zaangażowaniem i determinacją budują silny lokalny sport.
10 kwietnia w pięknych wnętrzach Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku odbyło się wyjątkowe święto sportu, zorganizowane przez Gmina Osielsko oraz GOSiR Osielsko, podczas którego uhonorowano ludzi związanych z lokalnym sportem.
Starosta Bydgoski Piotr Kozłowski wraz z Radnym Arkadiuszem Słyszem mieli ogromną przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Radny Arkadiusz Słysz tego dnia pełnił aż trzy role - samorządowca, dyrektora szkoły oraz nagrodzonego trenera!
Serdecznie gratulujemy wszystkim sportowcom, trenerom, działaczom, prezesom i rodzicom. Dziękujemy za emocje, wzruszenia i dumę, które nam dostarczacie oraz za budowanie tak silnej sportowej atmosfery. Na co dzień widzimy przede wszystkim wyniki i sukcesy, ale za nimi stoją godziny pracy, wyrzeczeń, poświęcenia i ogromne zaangażowanie, które zasługują na wielkie uznanie!
materiał: Powiat Bydgoski
Galeria
Czytaj również
- "Idę do was z sercem otwartym". 10 lat temu mianowany biskupem
- Nowe przepisy dotyczące hulajnóg. Spotkanie policjantów z uczniami
- Łzy wzruszenia i duma. Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych
- Stypendia dla prymusów. "By w pełni wykorzystać swój potencjał"
- Fala zatrzymań w Bydgoszczy. 84 osoby w rękach policji
Dodaj komentarz
Narodowy Dzień Zwycięstwa. Kapitulacja III Rzeszy
8 maja obchodzona jest rocznica #zakończenia II wojny światowej w Europie i Narodowy Dzień Zwycięstwa.
(czytaj więcej)Wspomnienie św. Stanisława. Jeden z głównych patronów Polski
8 maja, w Kościele katolickim #w Polsce przypada główna uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika.
(czytaj więcej)Nietypowe kleszcze. Nie spotkamy ich w lasach
Majówka sprzyja spacerom i odpoczynkowi #wśród zieleni. To także czas, gdy temat kleszczy wraca częściej. W ostatnich latach w mediach pojawiają się informacje o nietypowych osobnikach, które mają aktywnie poszukiwać żywiciela. Co wiemy na ich temat?
(czytaj więcej)Dobry czas na syrop z mniszka. Doskonały na przeziębienie
Mniszek lekarski to cenna roślina znana z wielu #prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!