Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:
04 czerwca 2024

Drogi Powiatu Bydgoskiego. "Trzeźwy kierujący"

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z wydziału ruchu drogowego bydgoskiej komendy miejskiej i podległych #komisariatów skontrolowali 2468 kierujących.

Wszystko w ramach przeprowadzonej wojewódzkiej akcji „Trzeźwy kierujący”. Spośród sprawdzonych pod kątem trzeźwości osób, jedna znajdowała się pod wpływem alkoholu.

W poniedziałek (03.06.2024) w godzinach 06:00 – 08:00 oraz 18:00 - 20:00 policjanci z bydgoskiej „drogówki” oraz podległych komisariatów przeprowadzili działania „Trzeźwy kierujący”. Celem takich akcji jest wyeliminowanie z ruchu osób, które wsiadają za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu, stwarzając realne zagrożenie bezpieczeństwa na drogach.

Funkcjonariusze, na ulicach Bydgoszczy oraz całego powiatu, kontrolowali trzeźwość kierowców wykorzystując do tego nowoczesne urządzenia Alco-Blow. W trakcie działań policjanci skontrolowali łącznie 2468 kierowców. Jeden z nich znajdował się pod wpływem alkoholu.

W dalszym ciągu apelujemy do kierowców o rozsądek, aby w żadnym wypadku nie wsiadali za kierownicę po zażyciu różnego rodzaju używek.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 20 18

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Okruchy i ciekawostki historii. Opowieści Staropolskiej Wisły

Od Heweliusza do nicponiów z carskich# magazynów.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)