Posiedzenie Rady Sportu Powiatu Bydgoskiego. Pierwsze spotkanie

fot. Powiat Bydgoski
Za nami pierwsze w tym roku posiedzenie Rady #Sportu Powiatu Bydgoskiego, które odbyło się 5 marca 2025 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy.
Najważniejszym tematem spotkania było zaopiniowanie sprawozdania z działalności Rady Sportu za 2024 r. - przyjęte jednogłośnie przez członków Rady. Następnie została przedstawiona przez Ewelinę Leśniewską z Wydziału Promocji, Kultury i Sportu informacja o realizacji zadań z zakresu kultury, sportu i turystyki w 2024 r. oraz nt. budżetu dotyczącego zadań z zakresu kultury fizycznej na 2025 r. Następnie zostały poruszone sprawy bieżące.
W ostatniej części spotkania Przewodniczący Rady Patrycjusz Migawa poinformował o dwóch nowych członkach Rady Sportu Powiatu Bydgoskiego, którzy zostali powołani Uchwałą Zarządu Powiatu Bydgoskiego tj. Panią Iwona Lichocka - Przedstawicielkę Wydziału Promocji, Kultury i Sportu oraz Panią Wiktorię Bagniewską Przedstawicielkę Gmina Dobrcz. Jednocześnie Przewodniczący Rady podziękował za zaangażowanie i wkład w pracę Rady Sportu Sekretarzowi Karol Czerkawski.
Po wyczerpaniu porządku obrad Patrycjusz Migawa Przewodniczący Rady Sportu podziękował za przybycie i zamknął posiedzenie.
materiał: Powiat Bydgoski
Galeria






Czytaj również
- Wspólne sadzenie lasu! Okolica będzie zielona i piękniejsza
- VIII Koronowskie Impresje Kulturalno - Kulinarne! Rekordowa ilość osób i potraw
- Medal Gloria Artis dla bydgoskiego fotografika. Ceremonia wręczenia
- Eksperci debatowali na Uniwersytecie. Partycypacja społeczna w samorządzie
- Koniec z papierem i stosami teczek. EZD RP tematem spotkań w Urzędzie
Dodaj komentarz
Spotkanie poświęcone weteranom. Ich doświadczenie jest nieocenione

W 8 K-PBOT odbyło się dwudniowe spotkanie #poświęcone weteranom misji poza granicami państwa. Brygada wyróżnia się liczbą weteranów – służy w niej ponad 80 osób, z których wiele brało udział w misjach kilkukrotnie, nawet ponad pięć razy. Wśród nich znajduje się również weteran poszkodowany na misji w Afganistanie.
(czytaj więcej)Koleją do Ciechocinka. Połączenie jeszcze w tym roku

W obecności wicemarszałek Anety #Jędrzejewskiej 21 marca zostanie podpisania umowa między spółką PKP Polskie Linie Kolejowe a wykonawcą inwestycji na modernizację siedmiokilometrowego odcinka linii kolejowej z Aleksandrowa Kujawskiego do Ciechocinka.
(czytaj więcej)To groźna i wysoce zakaźna choroba. Co wiemy o błonicy?

Po raz pierwszy od wielu lat #odnotowano w Polsce przypadki zachorowania na błonicę. Błonica jest chorobą zakaźną szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną wywoływaną przez bakterie maczugowca błonicy. Choroba przenoszona jest drogą kropelkowo-powietrzną lub przez bezpośredni kontakt z wydzielinami albo przedmiotami osobistymi osoby chorej lub nosiciela. Głównym źródłem zakażenia jest człowiek. Okres wylęgania może wynosić od 1 do 7 (10) dni. Wybrane szczepy bakterii produkują toksynę błoniczą, która ma potencjał uszkodzenia mięśnia sercowego, mózgu czy nerek.
(czytaj więcej)Przesunięcia finansowe w budżecie. Budowa nowej świetlicy w Jarużynie

Wójt Osielska uważa, że póki nie zostaną zakończone #prace związane z wymianą pokrycia dachowego na budynku świetlicy w Jarużynie, nie można dysponować pieniędzmi zaoszczędzonymi w przetargu.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!