Dziś mamy 26 lutego 2021, piątek, imieniny obchodzą:
08 listopada 2018

Seniorzy z Niemcza w Licheniu

Fot. Powierzone

Fot. Powierzone

Uczestnicy Klubu Seniora w Niemczu, wybrali się na wycieczkę do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.

Podróż rozpoczęliśmy od wizyty w Licheniu Starym, gdzie zwiedzaliśmy Bazylikę oraz ze 114 metrowej wieży podziwialiśmy przepiękną panoramę Lichenia i okolic. Następnie udaliśmy się na mszę świętą, która była sprawowana w intencji naszego klubu. Kolejnym punktem naszej wycieczki była wizyta w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Miłości i Pokoju Pani Kujaw w Markowicach. W Bazylice Mniejszej uczestniczyliśmy w Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Po duchowym przeżyciu przyszedł czas na mały relaks. Udaliśmy się do Inowrocławia, gdzie relaksowaliśmy się na basenach termalnych oraz spacerowaliśmy po Parku Solankowym w pobliżu tężni.

materiał: powierzony

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)