Dziś mamy 17 lutego 2025, poniedziałek, imieniny obchodzą:
28 stycznia 2025

Zderzenie toyoty z tramwajem. 85-latka nie dostosowała się do sygnalizacji

fot. archiwum

fot. archiwum

Dzisiaj, 28 stycznia doszło do wypadku# z udziałem samochodu osobowego i tramwaju w Bydgoszczy, przy ulicy Andersa. Udział w zdarzeniu brała straż pożarna, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że doszło do zderzenia, ponieważ 85-letnia kierująca toyotą nie dostosowała się do sygnalizacji świetlnej i wjechała prosto pod nadjeżdżający tramwaj. 32-letnia motornicza trafiła do szpitala na badania – poinformował mł. asp. Krzysztof Bratz - oficer prasowy KMP w Bydgoszczy.

Ruch tramwajowy był wstrzymany na czas prowadzonych działań.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    DOMINIK, w dniu 29-01-2025 11:54:17 napisał:

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 664694990

    odpowiedz

    • 0 (0)

    Dominikk, w dniu 29-01-2025 23:38:33 napisał:

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Nowi mistrzowie w żołnierskim wieloboju. II edycja mistrzostw WOT

W dniach 14-16 lutego 2025 r. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej zorganizowało drugą edycję mistrzostw WOT w wieloboju żołnierskim. W zawodach udział wzięło blisko 150 Terytorialsów reprezentujących 20 Brygad Obrony Terytorialnej oraz drużyna z CSWOT.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Kota - 17 lutego. Jak rozpoznać, czy jest szczęśliwy?

Przypadający na 17 lutego Światowy #Dzień Kota to doskonała okazja do celebracji więzi między ludźmi i kocimi przyjaciółmi, a także na poszerzanie naszej wiedzy na temat tych czworonożnych towarzyszy. Jako opiekunowie zawsze chcemy mieć pewność, że nasze koty są szczęśliwe. Jak poznać, czy nasz pupil jest zadowolony z życia? Podpowiadamy – oto 7 oznak, że nasz kot jest szczęśliwy.

(czytaj więcej)
0

Walentynki. Idealny moment, by zakochać się w zupełnie nowych smakach

Nieistotne czy tegoroczne walentynki #planujemy spędzić w parze, czy samotnie – ważne, aby tego dnia znaleźć czas na delektowanie się tym, co lubimy najbardziej. Święto zakochanych to także doskonała okazja by spróbować czegoś, na co do tej pory brakowało nam odwagi lub sprzyjających okoliczności. Być może zakochamy się w zupełnie nowych smakach, a z niektórymi składnikami lub przyprawami zwiążemy się na długie lata.

(czytaj więcej)