Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:
22 maja 2024

Najpiękniejsze ogrody w powiecie. Dwa etapy konkursu

fot. Urząd Solec Kujawski

fot. Urząd Solec Kujawski

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy organizuje konkurs na „Najpiękniejszy Ogród w# Powiecie Bydgoskim”

Konkurs przebiega w dwóch etapach. Etap pierwszy konkursu prowadzony jest na szczeblu gminnym. Etap drugi prowadzony jest na szczeblu powiatowym - do tego etapu zostają zakwalifikowane ogrody, które zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych gminach – a więc laureaci pierwszego etapu.

Udział w konkursie (etap gminny) należy zgłosić na formularzu zgłoszenia, najpóźniej do dnia 3 czerwca 2024 r. osobiście w Referacie Ochrony Środowiska Wydziału Utrzymania Miasta Urzędu Miejskiego w Solcu Kujawskim (ul. Toruńska 8a, pokój nr 1) lub pod adresem: ochronasrodowiska@soleckujawski.pl.

Na formularzu zgłoszenia należy podać: imię i nazwisko właściciela ogrodu, dokładny adres ogrodu (miejscowość, ulica, numer), numer telefonu do właściciela.

Zgłaszając uczestnictwo w konkursie, uczestnicy wyrażają zgodę na opublikowanie: swojego imienia i nazwiska, miejscowości zamieszkania oraz informacji o otrzymanej nagrodzie – na stronie internetowej organizatora oraz w środkach masowego przekazu na potrzeby związane z podaniem wyników poszczególnych etapów Konkursu.

Laureaci i wyróżnieni wyrażają zgodę na udostępnienie swojego wizerunku utrwalonego podczas uroczystości wręczenia nagród.

Zgłoszenie do konkursu, jest jednoznaczne z przyjęciem warunków regulaminu.

Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem:

https://powiat.bydgoski.pl/aktualnosci/xxv-edycja-konkursu-najpiekniejszy-ogrod-w-powiecie-bydgoskim.html

Zachęcamy mieszkańców gminy do wzięcia udziału w konkursie.

Materiał: Urząd Solec Kujawski

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Okruchy i ciekawostki historii. Opowieści Staropolskiej Wisły

Od Heweliusza do nicponiów z carskich# magazynów.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Słodkości na tłusty czwartek. Przygotuj puszyste faworki

Tłusty Czwartek to w Polsce, jak wiadomo, #święto pod znakiem pączka. Inne ciastka i słodkości schodzą zwykle na dalszy plan, my chcemy jednak przypomnieć, że słodkości, które możemy serwować w tym wyjątkowo pysznym dniu jest znacznie więcej. Dajemy trzy propozycje.

(czytaj więcej)